1 вересня

Сьогодні ми перегорнули ще одну сторінку шкільної історії і попрощалися з 2022-2023 навчальним роком. Роком, який дарував нам біль втрат і смак шкільних перемог, захоплення стійкістю усього колективу та нашої нації загалом. А ще усі ми щохвилини не перестаємо дякувати найкращим у світі воїнам світла і добра - славним ЗСУ! Уже восьмий рік поспіль ми відзначаємо найкращих наших школярів традиційної шкільною відзнакою "Чудова п'ятірка". Цьогоріч переможцями відзнаки стали: · у номінації «Академічна гордість» - Давид Балицький, учень 8-Б класу, призер Всеукраїнської інтернет-олімпіади з інформаційних технологій, ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій · у номінації «Успіх» - перемогла Олександра Полодюк, учениця 6-А класу, відмінниця навчання, переможниця обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу серед учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка · у номінації «Кращий випускник І ступеня» - Олійник Злата, учениця 4-А класу, відмінниця навчання, призерка ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу з української мови імені Петра Яцика · переможницею номінації «Кращий випускник ІІ ступеня» стала Ткачук Поліна, учениця 9-А класу, призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії, авторка ескізу для настінного муралу для шкільного Класу Миру. · у номінації «Кращий випускник школи ІІІ ступеня» - Свирида Антоніна кількаразова переможниця шкільної відзнаки «Чудова п’ятірка», президентська стипендіатка за минулорічну перемогу у всеукраїнському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Фольклористика»), призер обласних олімпіад з інформаційних технологій, щорічна переможниця міських та обласних етапів Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, відмінниця навчання. Уперше в історії шкільної відзнаки «Чудова п’ятірка» неймовірна подія!!! Особливою відзнакою «Кращий із кращих» ми нагородили Дениса Андруховського – 7-ми разового володаря шкільної відзнаки «Чудова п’ятірка» (і це безпрецедентний випадок!), багаторічного лідера серед школярів-кам’янчан за кількістю перемог в інтелектуальних змаганнях різного рівня, переможця олімпіад з математики та астрономії на всеукраїнському рівні, переможця обласних етапів предметних олімпіад з фізики та інформатики, обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН в галузі математики, відмінника навчання Щиро бажаємо випускникам гарної життєвої долі, здійснення мрій, а школярам та педагогічному колективу мирного та переможного літа!

den prapora1
den prapora2