Антибулінгова програма

Метою даної програми є: ознайомити учасників освітнього процесу з причинами виникнення булінгу, впливу цього явища на окрему особистість і учнівський колектив в цілому, опрацювати практичні методи виявлення постраждалих та булерів, методи роботи з ними та профілактики даного явища.

Програма складається з теоретичного матеріалу і практичної складової – виявлення жертв боулінгу або булерів, побудові стратегічних рішень та конкретних методів впливу на учасників булінгу, організації системної роботи в учнівському колективі.

Завдання:

Очікуванні результати: запобігання виникненню булінгу в освітньому середовищі.

Антибулінгова програма спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням інформатики комунальної власності територіальної громади м. Кам’янця-Подільського Хмельницької області

ПЛАН заходів спрямованих на запобігання та протидію булінгу у 2021-2022 навчальному році