Електронний підручник для загальної середньої школи

Експеримент всеукраїнського рівня «Електронний підручник для загальної середньої школи»

ebook

31 серпня 2018 року наказом №957  дано старт експерименту за темою «Електронний підручник для загальної середньої школи» (E-book for secondary education (EBSE)), до якого долучилася і наша школа. Він тривав у чотири етапи по серпень 2021 року включно за участі 4500 учнів, 225 учителів у 50 школах загальної середньої освіти в усіх регіонах країни.

Для повноцінного тестування е-підручників в експериментальних класах створено цифрове освітнє середовище, компонентами якого є: інтерактивний проектор, планшети для учнів, комп’ютер для вчителя, шафи для зарядження планшетів, роутер Wi-Fi.

В основу експерименту покладено розуміння того, що навчання дітей XXI ст. має відповідати рівню розвитку науки і техніки, задовольняти потреби учасників освітнього процесу в якісному навчальному контенті й повсюдному доступі до нього.

Таке середовище дасть змогу формувати у школярів такі якості та вміння, як: працювати з даними, відомостями, обмінюватися результатами, формувати культуру електронного спілкування тощо.