Меморіальна дошка загиблому воїну АТО

27 квітня в СЗОШ №5 відбувся мітинг, приурочений відкриттю пам’ятної меморіальної дошки на честь загиблого воїна АТО, випускника СЗОШ №5 Сергія Мелимуки. На мітингу були присутні Кам'янець-Подільський міський голова М. Сімашкевич, народний депутат України В. Мельниченко, секретар міської ради Д. Васильянов, заступник міського голови В. Савчук, керуюча справами міського виконавчого комітету Кам'янець-Подільської міської ради Я. Мельничук, начальник управління освіти й науки С. Старченко, представники військового комісаріату, центру розмінування, родичі загиблого.

В липні 2015 року капітан Сергій Мелимука підірвався на міні у районі Станиці Луганська, намагаючись урятувати своїх підлеглих. Герої не вмирають! Вони тут з нами! Їхні душі горять героїчним жовто-синім полум'ям!