День вишиванки в Україні

У 2016 році День вишиванки в Україні святкуватимуть 19 травня. Щорічне свято національного костюму відзначають по всій країні щорічно в кожен третій четвер травня. Свято національного костюму спрямоване на те, щоб зберегти історичну цінність української традиції створення і носіння вишиванок. У День вишиванки багато дізнаються, що це не просто сорочка – саме у вишивці закладено маса сенсу: обережна вишивка, весільна, траурна і просто ошатна, яка принесе здоров'я і багатство. Сьогодні учні та вчителі нашої школи теж долучилися до свята вишиванки.

Не пропустіть і ви День вишиванки в Україні і порадуйте себе і оточуючих красивим елементом національного вбрання.