МАЙБУТНЄ У НАШИХ РУКАХ!

24 травня в сесійній залі Кам’янець-Подільського міськвиконкому відбувся щорічний форум лідерів учнівської молоді «Майбутнє у наших руках!». До складу делегації СЗОШ №5 ввійшли члени Ради старшокласників нашої школи: Захарчук Анастасія, Белінська Аліна, Остапчук Юлія, Козярська Яна, Мак Наталія, Ілик Катерина.

З вітальним словом до учнівської молоді міста звернулися секретар міської ради Дмитро Васильянов та завідувач науково-методичного центру управління освіти і науки Світлана Залевська.

Голова міської ради старшокласників «Нова Генерація Лідерів» Ілона Тимофійова, учениця 11 класу НВК №8 звітувала про роботу ради у 2015-2016 навчальному році. Вона відзначила плідну програмно-проектну діяльність учнівського самоврядування, активність молоді у інформаційно-просвітницьких, благодійних акціях та акціях для допомоги військовим які знаходяться у зоні АТО. На форумі із доповіддю «Шкільна газета - крок до демократії» виступила Юлія Остапчук – технічний редактор газети «Шкільний меридіан» нашої школи.

У рамках форуму проведена акція «Майбутнє у наших руках!». Символом акції був метелик. Учасники форуму писали побажання своїм одноліткам східних областей України.