День пам'яті та Примирення!

Відповідно до указу Президента України, метою відзначення є гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму. Резолюцією Генеральної асамблеї ООН від 22 листопада 2004 року, приуроченою до 60-ї річниці закінчення Другої світової війни в Європі, проголошені присвячені пам'яті жертв цієї війни Дні пам'яті та примирення, що відзначаються 8 та 9 травня.

З нагоди цих дат в школі відбулися уроки мужності та зустрічі з ветеранами Другої світової війни. Учні 6-тих класів зустрілися з Шехом Олександром Григоровичем, а учні 7-мих класів – з Жуком Онисимом Михайловичем.

9 травня біля пам′ятника Невідомому солдату був проведений мітинги з покладанням квітів та вшануванням пам’яті полеглих у якому взяли участь учні 4-тих класів.