Останній дзвінок 2016

Сьогоднішнє свято – особливе. Адже останній дзвінок сповіщає про те, що навчальний рік успішно завершився, що ви, дорогі діти, піднялися ще на одну, вищу, сходинку в своєму житті.

Останній дзвінок нагадує, що розпочалася чудова пора для дітей – літні канікули. Пора відпочинку, мандрівок, зустрічей з цікавими людьми, природою.

Адміністрація школи щиро вітає вас зі святом. Бажаємо, щоб Першого вересня ви прийшли до школи дужими, життєрадісними, готовими до нових звершень. Доброго, змістовного вам відпочинку, діти, цікавих пригод, сонця і радості.