Проект «Я можу врятувати життя» («ЯМВЖ»)

9 листопада учні 9а, 9б, 10 та 11 класів школи взяли участь у спеціальному проекті «Я можу врятувати життя» («ЯМВЖ»). Організатор проекту ВГО «Український фонд «ЗДОРОВ'Я». Місія Фонду: сприяти економічному та соціальному процвітанню України через збереження та примноження здоров’я кожної людини. Співорганізатор проекту: Благодійна організація «Фонд родини Загорій». Місія Фонду: навчити молодь надавати домедичну допомогу, привити вміння не губитися у важких ситуаціях і бути готовим прийти на допомогу – це все може врятувати життя. Партнер проекту: ГО «Ukrainian Paramedik Group». Місія партнерів: поширення життєво необхідних знань про основи надання домедичної допомоги, створення серед громадян України ресурсу осіб, навчених рятувати життя. Діти-учасники занять під керівництвом парамедиків навчилися основам надання домедичної допомоги. Усі діти отримали сертифікат учасника проекту «Я можу врятувати життя».