Проекту “5 хвилин рятує життя”

Скільки потрібно часу, щоб врятувати життя? Чи вистачить 5 хвилин? 8 листопада у рамках проекту “5 хвилин рятує життя” з учнями 2-А класу нашої школи польські студенти з міста Глогова разом зі студентами індустріального коледжу провели навчальне заняття, під час якого діти мали змогу використати набуті знання практично. “5 хвилин рятує життя” – це українсько-польський проект, основна мета якого - навчити молодь за декілька хвилин можна врятувати життя, користуючись основними правилами надання першої медичної допомоги.

Другокласники вперше в житті надавали першу медичну допомогу: робили непрямий масаж серця, штучне дихання, практикуючись на медичних тренажерах-фантомах. Очільник польської групи пані Ася відмітила високу вправність наших дітей (як для першого разу!). Окрім цього, маленькі «рятівники» вивчили польською мовою вірша, навчилися писати своє ім’я та переглянули пізнавальний відеоролик про місто Глогов.

Щиро вдячні за такі змістовні і пізнавальні заняття польським колегам. Сподіваємося, що це була не остання наша зустріч.