Я можу врятувати життя

26 жовтня СЗОШ№5 приймала гостей – волейбольну команду ДЮСШ «Колос» (смт. Дунаївці). У товариській зустрічі взяли участь збірна команда учнів нашої школи, збірна команда педагогів та тренерів та дунаївчани. На спортивному полі вирували справжні пристрасті. Кожна команда намагалася показати себе якнайкраще.

Дякуємо за ініціативу та підготовку керівникам команд: нашим учителям фізичної культури – Василинюку Василю Яковичу, Снігур Оксані Борисівні, Ткачуку Дмитру Анатолійовичу та тренеру команди ДЮСШ «Колос» Віктору Пелюху. Нових спортивних перемог усім учасникам змагань!!!