Міжнародний день толерантності 2016

Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО. Цей день нагадує усім нам про те, що насильство, тероризм, етнічне та релігійне переслідування – це явища, яким не має бути місця у житті людей. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань.

З нагоди Дня толерантності у нашій школі проводиться тиждень толерантності. Понеділок – день тактовності. Колір дня – зелений. Правило дня: в одязі мати елемент зеленого кольору; поводити себе ввічливо з усіма учасниками навчально-виховного процесу. Цього дня учнівським самоврядуванням проведено акцію «Візьми з собою частинку гарного настрою», розпочала роботу «Пошта добрих слів» (протягом тижня). У класах пройшли інформаційні дайджести «Щоб світ став добрішим»