Я можу врятувати життя

Закінчився Тиждень толерантності у нашій школі. П’ятниця – день ввічливості. Колір дня – червоний. Правило дня: в одязі мати елемент червоного кольору, протягом дня мати гарний настрій, ділитися позитивними думками з оточуючими, частіше посміхатися. Учні 8а, 8б та 8в виготовили демотиватори «Посміхнись та замислись!». Цікавим і повчальним був конкурс на кращий рецепт (дієту) толерантності. Учні-конкурсанти самі визначали, яка дієта найкраща: І місце – 10 клас; ІІ – 8а та 9б; ІІІ – 7а класи.

Оцінюючи проведення Тижня толерантності, можна зробити висновки, що усі заходи позитивно вплинули на учнів. Приймаючи до уваги нестандартність поданої інформації та виявлену цікавість дітей та навіть вчителів, стає зрозуміло, що загальношкільні та масові заходи набагато краще сприймаються та заохочують до участі усіх учасників навчально-виховного процесу.