Богатирські ігри» між командами 4-х класів

Безцінний скарб, що ми здоров’ям звемо,
Із юних літ нам треба берегти.
Адже нічого більше нам не треба,
Щоб тільки всі були здорові ми.

Саме так вважають учасники і вболівальники спортивних змагань. Сьогодні відбулися «Богатирські ігри» між командами 4-А «Соколи», 4-Б «Зернятко» та 4-В «Олімпійці». Лідер змагань після кожного конкурсу змінювався. Вирішальним у визначенні переможця стало перетягування канату. У результаті І місце посіли команди 4-А та 4-В класів.