Цінності – учні

 • Цікаво – працюємо над формуванням життєвих компетентностей наших учнів.
 • Корисно – готуємо наших вихованців до повноцінної плідної життєдіяльності в інформаційному суспільстві.
 • Здорово – створюємо здоров’язберігаюче середовище та вчимо дбати про своє власне здоров’я.

Цінності – батьки

 • Ефективно – ми працюємо так, щоб віддача від нашої діяльності була максимальна.
 • Прозоро – будь-яка сторона нашої діяльності відкрита для ознайомлення.
 • Спокійно – ми усвідомлюємо, що батьки довірили нам найдорожче.


Цінності – вчителі

 • Відповідально – ми команда компетентних професіоналів, які розуміють важливість покладеного перед ними завдання.
 • Професійно – ми працюємо над виконанням соціального замовлення нашого суспільства.
 • Інноваційно: кожна справа - творчо, інакше навіщо?!

Кам’янець-Подільська спеціалізована загальноосвітня школа №5 з поглибленим вивченням інформатики – це загальноосвітній навчальний заклад, на базі якого відпрацьовуються науково-методичні інновації, пов’язані з використанням у навчально-виховному процесі засобів інформаційних  та комунікаційних технологій, а також визначається їх доцільність та ефективність.

Досвід доводить, що саме така модель школи покликана організувати навчально-виховний процес так, щоб створити умови для всебічного розвитку кожної дитини, дати їй можливість для самовираження і самовизначення, оволодіти усіма необхідними для успішного існування в соціумі компетентностями.

Історія нашого навчального закладу налічує понад уже 100 років. Незважаючи на те, що школа неодноразово змінювала свій статус та назви, сильною її стороною був і залишається політехнічний напрямок. Цьому сприяв ще і той факт, що у 1990 році школа стала учасником першого міжнародного проекту “Пілотних шкіл”, який передбачав викладання всіх шкільних дисциплін з використанням комп’ютерної техніки. Сьогодні школа є учасником проекту “Пілотні школи Хмельниччини”, в рамках якого поряд із звичними методами і формами організації навчально-виховного процесу, використовуються інноваційні, які передбачають широке використання комп’ютерно-орієнтованих технологій навчання. Матеріальну базу школи сьогодні складає три комп’ютерних класи, один з яких є нагородою за участь в проекті “Samsunq. Назустріч знанням”. Крім цього, успішному проходженню навчально-виховного процесу сприяють і кілька мультимедійних комплексів в базових навчальних кабінетах, мобільний мультимедійний комплекс у складі ноутбука і відеопроектора, які через локальну мережу мають цілодобовий доступ до Інтернету, створено також Wi-Fi зони. На базі шкільної бібліотеки створено інформаційно-ресурсний медіацентр “Інфоцентр” з віртуальним читальним залом.

Модель випускника нашої школи чітко окреслена у Концепції закладу. Вся діяльність педагогічного колективу направлена на створення умов для формування в наших учнів сучасних глобальних компетентностях: навчитися отримувати знання, навчитися працювати, навчитися жити, навчитися жити разом. Так, педагогічні проекти “День науки”, “Шкільне наукове товариство “Еврика” мають на меті залучати учнів до участі в інтелектуальних олімпіадах, змаганнях, конкурсах-захистах МАН. Через реалізацію навчально-виховного проекту “Млин”, діяльність дитячо-юнацької організації самоврядування “Зміна”, фестивалю “Ярмарок професій”, Програми “Рівний рівному”, проекту “Юний веб-дизайнер”, гра-випробування “Школа безпеки” формується здатність учня орієнтуватися в ключових проблемах сучасного життя, виконувати різні соціальні ролі, вирішувати проблеми професійного вибору.

Важливим чинником методичної роботи закладу є створення позитивного іміджу школи через використання PR-технологій: інформаційна підтримка в ЗМІ як шкільного, так і міського рівня, створення найкращого серед навчальних закладів області веб-сайту, рекламної продукції, щоденника учня, зустрічей з випускниками, звітних концертів тощо. Усі починання нашого колективу підтримує батьківська благодійна організація “Наша школа”.

Кожен наш захід, проект направлений на виконання соціального замовлення машканців нашого освітнього округу, а слова Сенеки: “Ми вчимось не заради школи, а для життя” стали творчим кредом педагогічного, учнівського, батьківського колективів нашої школи.

Наша адреса

 • Лесі Українки, 59
  м. Кам'янець-Подільський
  Хмельницька область, Україна
 • (03849) 2-37-22
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Друзі сайту

Кам'янець-Подільський Онлайн, Каменец-Подольский Онлайн Дах центр - дах на все життя
 Старосалтівська ЗШ 

Лічильники

     
Template Settings
Select color sample for all parameters
Green Dark_Green Oranges Yellow
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top