ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ СЛУЖБИ ШКОЛИ

• кадрове та науково-методичне забезпечення навчально-виховного процесу;
  • упровадження в навчально - виховний процес інноваційних методик і технологій, трансформування наукових ідей у практику діяльності вчителів навчального закладу;
  • розробка чіткої системи роботи щодо підвищення фахового та методичного рівня педагогічних кадрів в умовах оновлення змісту і структури освіти;
  • вивчення, накопичення, апробація, впровадження в практику перспективного досвіду вчителів новаторів, нових освітніх технологій та систем;
  • залучення педагогів до науково - дослідницької діяльності.

НАУКОВО-МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА ШКОЛИ

• Формування освітньої траєкторії розвитку учасників навчально-виховного процесу в умовах модернізації змісту освіти.

МЕТОДИЧНИЙ НАВІГАТОР

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВІРТУАЛЬНОЇ МІСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ "ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ЗАСАДАХ КОМПЕТЕНТНІСНОГО ПІДХОДУ ТА ПЕРЕОРІЄНТАЦІЇ НА ЦІЛІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ"

Конференція (квітень 2016)