Шкільний музей М.П. Бажана створений і функціонує на громадських засадах.
Він присвячений 100-річчю з дня народження М.П. Бажана. Дата відкриття – 8 жовтня 2004 р.

Рада музею проводить таку роботу:

• Організовує дослідницьку діяльність, пошук нових матеріалів про життя та творчість М.Бажана.
  • Систематично поповнює фонди музею, створює і поповнює стаціонарні експозиції та виставки.
  • Проводить освітньо – виховну роботу серед учнівської молоді : екскурсії, конференції, виховні години, масові заходи та ін.
  • Надає можливість використання матеріалів музею в навчально – виховному процесі Режим роботи музею
    Вівторок, четвер 14.00 – 15.00

Центральне панно музею

Стенди музею