200shevchenko

До ювілею...

portretЙого слово – пророчі, його ім’я – вічне… Його поезії линуть понад усім світом та знаходять у серцях мільйонів розуміння та найкращі відчуття. Дані матеріали містять корисні послання, урядові документи по відзначенню 200-річчя з дня народження великого Кобзаря.

word План основних заходів по відзначенню 200-річчя з дня народження Т.Шевченка
wordУКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 2572012

Цікаве про митця

promutcyaЦікаві факти з біографії поета, вдалі презентації, місце Т. Шевченка у біографії М. Бажана – ці та інші матеріали стануть у нагоді усім шанувальникам Шевченкового таланту.

ppt Дитинство Тараса
ppt До 200-річчя з дня народження Т.Шевченка
word Невідоме про Шевченка
wordШевченко у біографії Миколи Бажана

Шевченко і Поділля

promutcyaПоділля у свій час знайшло відображення як у поетичних, прозових творах, так і в прекрасних Шевченкових картинах. Матеріали розділу відкриють спогади про перебування Тараса Шевченка на Поділлі.

word Згадка про подолян у творах Шевченка
word Подоляни -лауреати Шевченківської премії