Місячник безпеки дорожнього руху “Увага! Діти на дорозі!

Щороку в школі проводиться місячник “Увага! Діти на дорозі!”.

В рамках цього місячника в закладі проходять профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху відповідно до плану. Головною метою місячника є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах.

За час літніх канікул діти відвикли від інтенсивного руху і, звичайно,  підзабули правила безпечної поведінки на дорогах. Тому їм необхідно постійно нагадувати прості і загальновідомі речі з основ безпеки життєдіяльності. Наприкінці серпня більшість дітей після сезону відпусток повертаються з батьками з відпочинку до міст з інтенсивним рухом транспорту на вулицях. За статистикою саме в кінці серпня – на початку вересня помітне зростання рівня аварійності за участю дітей, тому співробітники Державтоінспекції приділяють дітям особливої уваги, намагаються вберегти їх від трагічних помилок на автошляхах, роз’яснюючи неповнолітнім вимоги правил дорожнього руху та пояснюють, якими можуть бути наслідки від їх невиконання.