У школі навчається 623 учні (станом на 01.01.2018р.) у складі 24 класів.

До послуг учнів школи 3 комп'ютерних класи, 2 спортивних зали, їдальня, мультимедійні кабінети географії, фізики, біології, хімії, світової літератури, початкових класів, 2 мультимедійних універсальних кабінети. Серед них 5 кабінетів забезпечені мультимедійними дошками.

Для формування пізнавальних та інформаційних компетентностей учнів створено шкільний мультимедійний інформаційно-ресурсний центр «Інфоцентр», музей М.П. Бажана, виховний центр.

У школі працюють  педагогів, учитель-логопед, бібліотекар, шкільний психолог, педагог-організатор.

З них:

КІЛЬКІСНИЙ ТА ЯКІСНИЙ АНАЛІЗ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ