КРАЩІ З КРАЩИХ

Наші учні серед кращих спортсменів міста у 2021 році! Вітаємо переможців номінацій:
• «Кращі спортсмени з неолімпійських видів спорту» Костянтин Кролик, учень 10 класу - чемпіон України з таеквон-до ІТФ серед дорослих, юніорів та юнаків. (тренер - Катерина Тютюнник)
• «Краща молодь неолімпійська» Богдан Безручко, учень 11 класу - бронзовий призер Чемпіонату України серед дітей, юнаків та юніорів. (тренер - Сергій Мещишин)
• «Кращі спортсмени школярі» Марія Кушко, учениця 8-А класу – срібна призерка Чемпіонату України з маунтинбайку (гонка в гору). (тренер - Андрій Саражинський)
• «Краща молодь олімпійська» Марія Романенко,учениця 10 класу, КМСУ - чемпіонка України з тхеквондо ВТФ серед юніорів (олімпійські вагові категорії). (тренер- Сергій Володимирович Чайка)

Вони є не тільки гордістю для своїх батьків, шкільних та спортивних колективів. Наші чемпіони – гідний приклад для наслідування, адже за численними нагородами – виснажливі щоденні тренування, хвилювання на старті, жорсткий режим, а ще домашні завдання потрібно виконувати. Вони є зразком великої сили волі та наполегливості! Щиро бажаємо нашим переможцями нових спортивних та життєвих перемог!

ращі спортсмени з неолімпійських видів спорту 1
ращі спортсмени з неолімпійських видів спорту 2