Нагородження найкращих учнів міста на святі Обдарованості

Неймовірні відчуття переповнювали серце під час нагородження найкращих учнів міста на святі Обдарованості. Серед нагороджених - наші найкращі учні: Денис Андруховський, учень 9-А класу, переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (ІІІ місце), призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (ІІ місце), переможець ІІІ етапу заочної олімпіади з інформатики (програмування), призер обласної дистанційної олімпіади з математики, Рарицька Софія, учениця 11 класу, переможниця ІІІ (2020р.) і ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, президентська стипендіатка, Жмурко Анастасія, учениця 8-А класу, призерка дистанційної обласної олімпіади з математики (ІІ місце), переможниця ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Дякуємо за розуміння і підтримку батькам учнів, а також за високий професіоналізм їхнім наставникам.

нагорода