Новий навчальний рік 2024-2025

Дорогі учні, батьки та вчителі! Щиро вітаємо вас із початком нового навчального року! Це особливий час, коли кожен із нас відкриває нові горизонти знань, мрій і досягнень. Кожен рік приносить нові виклики, які стають можливістю для особистісного зростання, розвитку та успіху. Для наших учнів – це час нових відкриттів, дружніх стосунків та незабутніх вражень. Для батьків – це можливість підтримати своїх дітей на шляху до знань і бути частиною їхнього успіху. А для вчителів – це нагода надихати, ділитися досвідом і відкривати нові таланти. Бажаємо всім нам мирного, цікавого, плідного та насиченого навчального року! Нехай цей рік стане роком великих перемог, нових досягнень та справжньої радості від навчання. Зі святом, дорогі друзі, та вдалого старту в новому навчальному році!