(03849) 7-49-36

Перемога на всеукраїнському рівні

25-27 січня 2022 року відбулося суддівство ІІІ туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт у рамках Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна».
ІІ місце у напрямку «З попелу забуття» посів експедиційний загін вихованців гуртка «Юні туристи-краєзнавці» Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання, здобувачі освіти 8-А класу Кам’янець-Подільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 (керівники НЕДРЯ Тетяна Володимирівна та АДАМЧУК Інна Петрівна). Юні краєзнавці провели дослідження на тему «Повстання проти радянської влади в Польовій Тернаві, Малій Тернаві, Нестерівцях, Дунаївцях 1931 року», у якому висвітлили роль збройної боротьби українців проти політики комунізації та колективізації на селі. З’ясували причини та наслідки збройного спротиву селянства на Хмельниччині.
Вітаємо експедиційний загін та їх керівників із перемогою. Щиро бажаємо завзяття у пізнанні нашого краю!

Перемога на всеукраїнському рівні 1
Перемога на всеукраїнському рівні 2