Проєкт «Школа енергії»

ПРОЄКТ «ШКОЛА ЕНЕРГІЇ»- у 2018р. наша школа стала єдиним від Хмельницької області учасником проекту «Школа енергії», який є частиною більшого проекту «Створення енергетичних агентств в Україні», що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини (ВМUB).

Метою такого проекту є поліпшення енергоефективності та енергозбереження завдяки підготовці та проведенню учнівських енергетичних аудитів та інших заходів у школах. За цей період було проведено Дні сталої енергії, Дні Землі, енергетичний аудит приміщень освітніх закладів міста, заходи по збереженню довкілля тощо.

дні науки 1
Дні науки 4