Проєкт "Відкритий світ"

Відкритий світ

ПРОЄКТ «ВІДКРИТИЙ СВІТ» - у квітні 2013 року у 54-х школах України розпочався перший етап реалізації «Національного проєкту «Відкритий світ». Проєкт реалізовувався в усіх 25 областях України, містах Київ та Севастополь. Ключовими критеріями, за якими відбиралися пілотні школи, були: наявність широкосмугового доступу до мережі Інтернет в загальноосвітньому закладі та викладацького складу, який пройшов навчання за спеціальними освітніми програмами, розробленими INTEL та Microsoft. Наша школа стала його активним учасником. У рамках першого етапу проєкту тестувалось, зокрема, 4 типи учнівського обладнання: нетбук Classmate PC; планшет Apple iPad2, планшет GoClever, планшет ZnayPad. Всього було встановлено 30 планшетів та 30 учнівських нетбуків, 14 потужних комп’ютерів для вчителів, цифрові лабораторії з хімії, біології і фізики, 2 мультимедійних інтерактивних комплекси.