Стратегія розвитку

Кам'янець-Подільського ліцею №5 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області на 2022-2027 роки

ВСТУП

«Освіта — найбільше із земних благ, якщо вона найвищої якості. В іншому разі вона абсолютно марна».
Редярд Кіплінг

Якість освіти визначає якість життя людини й суспільства. Нині освіта характеризується не лише рівнем знань, умінь і навичок, а і якістю особистісного, світоглядного, громадянського розвитку майбутнього покоління. Тому питання якості освіти розглядається передусім із позиції людських та соціальних цінностей. Розвиток системи освіти в Україні визначається Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Концепцією нової української школи, Концепцією національно-патріотичного виховання дітей і молоді у загальноосвітніх навчальних закладах, інших законодавчих та підзаконних актів законодавства України у сфері освіти і науки тощо.

Стратегія враховує потреби замовника освітніх послуг – Кам’янець-Подільської територіальної громади та покликана забезпечити розвиток здобувачів освіти, які усвідомлюють свою роль у сучасному суспільстві та є соціально активними та відповідальними.

Завантажити повний документ