Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

"Ю.Й.Сіцінський - патріарх краєзнавчого руху на Поділлі" - таке історико-краєзнавче дослідження проводять учні 9-А класу в рамках Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" (керівники: Воронюк Л.А., Недря Т.В.). Прокладаючи краєзнавчий маршрут "Місця та пам'ятки Кам'янця-Подільського, пов'язані з діяльністю Ю.Сіцінського", ліцеїсти відвідали міську дитячу бібліотеку, університет імені І.Огієнка, спілкувалися зі старожилами міста з метою встановлення місця, де проживав видатний історик, етнограф, краєзнавець, археолог, бібліограф, мистецтво- та музеєзнавець, громадський діяч Поділля. У драматичній історії нашого народу є величні постаті, які будуть з Україною попри будь-які лихоліття і забуття. Саме таким є Юхим Йосипович Сіцінський.